Del n*do nëpër shtëpi, aktorja e njohur habit me deklaratën: Ja cme thone vajzat

Aktorja britanike dhe anëtarja e jurisë së “Britain’s Got Talent”, Amanda Holden, ka treguar se dy vajzat e saj bez disen kur ajo del nu do nëpër shtëpi. 49-vjeçarja ka rrëfyer se Lexi, 14 vjeç, dhe Hollie, 8 vjeç, i kërkojnë shpesh që të vesh diçka.

“Mbrëmjen e kaluar, shkova t’i uroja natën e mirë Lexit, e cila bërtiti: ‘Mami! Po flas me video! Pse duhet të jesh gjithmonë lak uriq?’”- u shpreh ajo për një revistë britanike.

Holden foli edhe për ndërhyrjet në fytyrë dhe tha se nëse do të bënte ndonjë, nuk do të tregonte. Kujtojmë se aktorja e njohur është u martua me producentin Chris Hughes në vitin 2008, pesë vite pas njohjes për herë të parë.