10 vite pas ndarjes me ish-in nga Kosova, cili është miliarderi turk që ka rrëm byer zemrën e Genta Ismajlit

10 vite pas ndarjes me ish-in nga Kosova, cili është miliarderi turk që ka rrëm byer zemrën e Genta Ismajlit

10 vite pas ndarjes problematike nga ish- i dashuri kosovar, Milot Binaku, këngëtarja e njohur Genta Ismajli gjen dashurinë e jetës në moshën 35-vjeçare me një milioner turk. Pak ditë më parë u bë e ditur se artistja është në një lidhje dashurie me një biznesmen turk, të quajtur Husen, por tashmë lidhja po shkon drejt zyrtarizimit ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: