20 vjeçarja befason: Si ia ‘fala’ trupin dhe e bera te dashurohej me mua qe te shpetoja (Video)

Vjosa është nje 20-vjeçare, e cila u rrë/mbye dhe u mbajt rob për 6 ditë në Itali.
Kur u kthye në vendlindje, në Britaninë e Madhe, shumë njerëz ishin skeptikë për historinë që tregoi e reja.
20-vjeçarja nga Londra rrëfeeu se u josh në Milano nga Lukasz Herba korrikun e kaluar për të realizuar një set fotografik shtype rekl,am dhe shiko vide,on