200 milionëshi Mbappe nuk i largohet këngëtares shqiptare, ja çfarë ka bërë mbrëmë në Tiranë

200 milionëshi Mbappe nuk i largohet këngëtares shqiptare, ja çfarë ka bërë mbrëmë në Tiranë

Kylian Mbappe vazhdon të pëlqej këngëtaren shqiptare Beatrix Ramosaj.

Lojtari i kombëtares franceze mbrëmë nuk u paraqit as një minutë në ndeshjen që Franca e fitoi me rezultat 2-0, në stadiumin e inauguruar ‘Air Albania’ përballë Shqipërisë, shkruan Albanienshow

Megjithatë lojtari më i vlefshëm i futbollit vazhdon ta pëlqej këngëtaren shqiptare dhe mbrëmë ka hedhur edhe hapin e dytë shtype rekl,am dhe shiko vide,on: