21 mijë flamuj kuqezi! Çfarë po ndodh në Stadiumin “Air Albania”

Stadiumi “Air Albania” është më shumë se gati për të mirëpritur tifozët sonte.Siç shihet nga fotot e siguruara nga Top Channel flamujt kuqezi rreth 21 mijë të tillë janë vendosur në ulëset e stadiumit.Sot në mbrëmje në orën 20:45 luhet ndeshja Shqipëri-Francë.21 mijë flamuj kuqezi! Çfarë po ndodh në Stadiumin “Air Albania” ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: