21- vjeçarja e b’ën me një të moshuar/ Burrin e saj e ka zënë gjumi ngjitur me ta

21- vjeçarja e b’ën me një të moshuar/ Burrin e saj e ka zënë gjumi ngjitur me ta

Disa kohë më parë Milijana Bozic ishte kryefjala e mediave rozë në gjithë botën, pasi u martua me një 74-vjeçar.E së fundmi 21-vjeçarja ka tërhequr sërish vëmendjen e të gjithëve, pasi e ka tradhëtuar burrin e saj me një të moshuar tjetër.Ajo është fotografuar duke u puthur me 60-vjeçarin Nemanja Stamatovic Zabac. Kurse mediat serbe shkruajnë se disa javë më parë ajo u filmua la’ku’riq me një tjetër burrë të martuar shtype rekl,am dhe shiko vide,on