24 Vjeçarja Tregon Tragjedinë E Jetës: U Martova Me Gjyshin Tim, Por !!!

Martohet me të moshuarin 68-vjeçar, por tmerrohet pas dasmës kur e kupton realitetin e hidhur Një vajzë 24-vjeçare mendoi se kishte gjetur dashurinë e vërtetë kur u martua me një burrë 68-vjeçar.Por pas tre muajsh martesë vajza nga Florida e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka zbuluar se burri me të cilin u martua ishte gjyshi i saj.Kjo histori është pulbikuar nga portali “Florida Sun Post”, i cili shkruan:‘Vajza dhe 68-vjeçari ishin njohur në një sajt. Por një ditë teksa vajza shikon disa fotografi të vjeta gjen midis tyre edhe babain e saj. Më pas pyeti burrin e saj se kush ishte ai. Përgjigja që mori ishte “ Ai është djali që kam nga martesa e parë, kam vite pa e takuar”.shtypni ne relam dhe shihni vjideo..