30 mijë euro vetëm ora: Ja sa e ka çmimin Arta Elezaj per nje nate (FOTO LAJM)

Arta Elezaj është shumë aktive në rrjetet sociale ku së fundmi po shihet se po jeton një jetë shumë luksoze për të cilën po përflitet gjithmonë.Veshja e Arta Elezajt,ka shifra marramendëse të cilat nuk mund të përballohen me jetën në Kosovë.

Së fundmi “What they wearin” bën të ditur se ora “Hublot” aktores i kushton plot 30,850 euro dhe veshja “Gucci” 2500 euro.