35 mijë euro për kokën e tij ky është kërcënimi që mori Kurti, mësohet edhe personi që ofroi

35 mijë euro për kokën e tij ky është kërcënimi që mori Kurti, mësohet edhe personi që ofroi

Pas rritjes së çmimeve të artikujve esencial, janë rritur edhe reagimet kundër qeverisë Kurti.

Madje një qytetar si shenjë revolte ndaj këtyre zhvillimeve ka ofruar shpërblim prej 35 mijë euro për personin o cili vret kryeministrin Albin Kurti.

”35000 euro shperblim kush e vret Albin Kurtin, kete mashtrues dhe zhvates te shtetit, kete mastrapaz dhe ordiner, kete te poshter dhe t’paftyre, kete hajn dhe kriminel”, ka shkruar ai në një grup në facebook.