44 vjeçarja postonte foto “të nxehta” në internet, dënimin ja japin tek fëmijët

Modelja e rrjetit të njohur “OnlyFans”, njëkohësisht nëna e tre fëmijëve, Crystal Jackson, pretendon se fëmijët e saj janë dëb uar nga shkolla katolike për shkak të llogarisë së saj në internet.

Sipas asaj që shkruan DailyMail, nëna pretendon se dëbimi ka ardhur pa arsye dhe deri më tani mësohet se ankesa është bërë nga familjarët e nxënësve të tjerë, të cilët kanë zbuluar llogarinë e 44-vjeçares.

Në llogarinë e Jackon shihen foto të nxe hta dhe provo kuese, por gruaja shprehet se gjithçka bëhet për të fituar para dhe kjo nuk duhet të ndikojë aspak tek fëmijët.

Jackon filloi të postonte foto seksi në faqen e internetit në 2019 për të njoftuar martesën e saj me burrin Chris, i cili e mbështet plotësisht karrierën e saj fitimprurëse në “OnlyFans”.

Të dy prindërit nuk i kanë thënë akoma fëmijëve, që shkolla përmes një komunikimi u tha se edukimi vjen nga familja, pasi sipas tyre duhet thënë në një moment të dytë.