50-vjeçarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, ia vendos bebes emrin e veçantë (Video)

Zenepja dhe Gëzimi u bënë të njohur për publikun në emisionin “Njerëz të padukshëm”, të moderuar nga Anjeza Maja, ku treguan historinë e tyre të dashurisë dhe lajmin e bukur se po bëhen prindër.

“Nuk e mendoja se do martohesha ndonjë ditë. Por Zoti është i madh dhe më ka bekuar me një shtatzëni”, u shpreh Zenepja shtyp ne foton posht ketij shkrimi shih vidjeon.Shtype relamen dhe shiko pamjet ekskluzive vetem per ju