Ledri Vula uron Kreshën për dasmën dhe tregon që është gati për t’u martuar edhe vetë

Ledri Vula uron Kreshën për dasmën dhe tregon që është gati për t’u martuar edhe vetë

Reperi i njohur shqiptar, MC Kresha po mban sotme dasmë në Prishtinë. Kresha po martohet me partneren e tij, Erzinën me të cilën ka disa vite i lidhur. Të ftuar janë edhe shumë personazhe VIP, mes tyre edhe Ledri Vula me të dashurën e tij, Sarën. Ledri ka postuar në Instagram një foto ku uron Kreshën, por tregon që dëshiron të martohet edhe vete ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: