“A do pajtohesh me Agron Llakajn?”, Rudina Dembacaj thote ate që s’e priste askush

Ata bënë bujë pasi i dhanë fund bashkëpunimit të tyre.Kohë më parë në media u komentua gjatë ndarja mes Rudina Dembacaj dhe Agron Llaka.Ndonëse të gjithë menduan se largimi i saj nga “Al Pazar” ishte i paqtë në fakt e ftuar në disa intervista, Rudina tregoi se arsyeja e largimit të saj ishte Agroni dhe se atë nuk do ta ftonte kurrë në emision.:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…