“A don ta provosh Ti?”, Bes Kallaku shokon në emision dhe “I nxin faqen” Moderatores

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe Ija e tij e famshme kanë qenë të ftuar këtë mëngjes në emisionin e gatimit “Kush vjen për drekë. “Humoristi i cili njihet për batutat e tij, ka shkaktuar shumë humor në studio dhe tek publiku nga shtëpia. Mirëpo një moment ajo e pyeti Besin se sa mund të duroj Xhensila gjatë se ks it. Nga kjo pyetje u nxeh Besi dhe ju kthye me nervoz “A don ta…..shtypni posht re kla menn dhe ju hapet kjo vi deo shokuese e Besit: