A e la të dashurin për Seldi Qalliun? Flet ish-banorja e Big Brother

Gerta Shino ka folur lidhur me raportet me Seldi Qalliun dhe ka treguar a u nda nga i dashuri.

Prej disa ditësh në media ka qarkulluar një lajm ku thuhet se ish-banorja e “Big Brother” Gerta Shino është ndarë nga partneri i saj Florenti.Shkak për keto aludime u bënë rrjetet sociale, ku shihej se dyshja kishte fshirë të gjitha foto që shfaqeshin bashkë.

Madje ditën e djeshme Gerta u pa në shoqëri të këngëtarit shqiptar shtype në rek,lamën prit disa sekonda edhe ju shfaqen fotot eksluzive