A është kjo Vajza prishtinase ma e bukur qe keni parë deri me tani

Në vazhdën e mbrëmjeve të maturës kanë dalë në pah bukuritë edhe format mbreslënëse të shumë vajzave.
Ndër to është konsideruar edhe Liridona Selmani njëra nga maturantet e Prishtinës e cila rrëmbeu vëmendjen në maturë, shkruan lajmi.netSharmi i saj dhe linjat trupore, sidomos gjoksi kanë marrë komplet vëmendjen atë natë.
Në vazhdim ju sjellim disa fotografi ku mund t’i shihni detajet e thjeshta por shumë seksi që Dona ka zgjedhur për këtë natë të veçantë shtipe hapsiren meposhte dhe shiko pamjet se si dukej kjo bukuroshe per mature.