A është ndarë nga burri Angela Martini – tregon modelja

Së fundmi Angela Martini në një video live në Instagram foli për jetën në përgjithësi

Modelja u shpreh se do donte që të gjithë njerëzit të kishin para, pasi shumë prej tyre punojnë 40 vite për të bërë një shtëpi dhe nuk e shijojnë shumë.Ajo gjithashtu foli edhe për jetën e saj private, ku tregoi statusin e saj i cili është përfolur shumë në medie, shkruan GazetaBlic.

“Unë jam e martuar”, tha shkurt Angela Martini, ndërsa tregoi unazën në gishtin e saj.
Angela Martini u martua dy vite më parë me miliarderin rumun Dragos Savulescu..JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME