A janë ndarë Arbenita dhe Fero?!

Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Arbenita dhe Fero, duket se i kanë ndarë rrugët me njëri tjetrin. Dyshimet për këtë erdhën pasi modelja dhe reperi i kanë larguar të gjitha fotot e përbashkëta që i kishin të publikuara në “Instagram”.

Madje, asnjëri prej tyre nuk është duke e ndjekur tjetrin në këtë rrjet social. Kjo nuk është kriza e parë mes çiftit, dyshja edhe më parë kishin bërë veprime të tilla.