A ju kujtohet Naser Berisha? Ju njohim me gruan e tij (Video)

A ju kujtohet Naser Berisha? Ju njohim me gruan e tij (Video)

Këngëtari Naser Berisha, për vite me radhë ishte një nga zërat më të dëgjuar në vendin tonë, shkruan “Kosovarja”.A ju kujtohet hiti “Do të doja”, i kënduar nga Berisha? Kjo, ishte kënga e zemres për shumë njerëz.Sot, Naser Berisha është larguar dukshëm nga skena muzikore dhe mbetet pranë atyre që e pëlqejnë vetëm përmes rrjeteve sociale, ku poston foto kohë pas kohe, shkruan “Kosovarja”.Këngëtari aktualisht gjendet për pushime në Egjipt bashkë me të shoqen ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: