A ke bërë s*ks me Feron në ashensor? Roza Lati tregon detajet: O na lini rehat, para se të isha e famshme une kam

Moderatorja Roza Lati ‘th.eu’ rrjetin pak kohë më parë, kur në emisionin e saj shkëmbeu një puthje me reperin nga Kosova, Fero.

Atë kohë u aludua se të dy ishin në një lidhje por fjalët u mohuan menjëherë.Një ndjekës mesa duket ka ende kureshtje dhe e ka pyetur Rozën në Instagram, nëse ka kryer ndonjëherë marrëdhënie me Feron në ashensor, duke iu referuar një deklarate të kësaj të fundit në një intervistë.

Roza Lati e ka sqaruar duke u shprehur se Feron e ka takuar vetëm 3 herë, dhe rasti që ka treguar ka ndodhur para se ajo të ishte e famshme.KOMENTI DHE PËRGJIGJIA: