A kishe bo trileqe me Bleron edhe Ardonisin ja si pergjigjet Teuta Krasniqi (Video)

Aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Teuta Krasniqi së fundi ishte e ftuar në një emision, shkruan GazetaBlic.Teuta ishte e ftuar në emisionin argëtues n’Kosovë Show’.Aty u diskutua shumëçka, për jetën e saj private dhe publike.

Ajo u pyet nga moderatori Shpëtim Desku se a e pengojnë shkrimet e shumta nga portalet dhe shtype rekl,am dhe shikojeni vide,on: