Adelina Berisha ‘lë gojëhapur’ trajnerin në fitnes,ja si ia bën ai…

Adelina Berisha ‘lë gojëhapur’ trajnerin në fitnes,ja si ia bën ai…

trajneri i njohur i fitnesit Benet Tolaj disa minuta me parë ka publikuar një video në rrjetin social Instagram ku shihet duke e ushtruar këngëtaren e njohur kosovare Adelina Berisha.

Adelina Berisha në këtë video duket në super formë,ajo se fundmi ka publikuar një video nga fitnesi por vemendje ka marre ngjarja ku tranjeri i fitnesit mbeti i habitur nga një gjë qe ia beri Adelina shtype rekl,am dhe shikoje vide,on