Adelina Tahiri: ‘Burri im është Serb por punën ma mir se ni Shqiptar po ma ban’

Këngëtarja Adelina Tahiri tregoi për jetën e saj qëkur u martua me avokatin Serjozha Markov.

Ajo tregoi se është ndjerë shumë keq në atë kohë pasi të gjithë njerëzit e ofenduan, duke thënë se është martuar me serb.

Adelina tha se kam luf tuar shumë për të arritur sot këtu ku dua, dhe me njeriun që e dua.