Adelina Tahiri me përqafime dhe puthje me burrin e saj milioner (Video)

Adelina Tahiri me përqafime dhe puthje me burrin e saj milioner (Video)

Adelina Tahiri si ndahet burrit të saj milioner, i dhuron puthje të ‘zjarrtë’.Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj Serjozha Markov dje kishin marrë pjesë në një aheng së bashku prej nga këngëtarja po publikonte imazhe vazhdimisht.Njëra nga videot që mori vëmendjen e publikut ishte momenti kur bukuroshja i dhuron një puthje burrit të saj milioner shtype rekl,am dhe shiko vide,on