Adelina Tahiri për martesën me maqedonasin: Nuk ishte zgjedhja ime

Adelina Tahiri për martesën me maqedonasin: Nuk ishte zgjedhja ime

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri mori vëmendje të madhe në media për martesën e saj me milionerin maqedonas, Serjozha Markov.
Ajo nuk i ka shpëtuar trendit të ri të Instagram ku merr pyetje nga fansat. Pyetjes përse u martua me një maqedonas dhe jo një shqiptar, Adelina iu përgjigjë shtype rekl,am dhe shiko vide,on: