Ademi: Do t’i shtrenjtojmë biletat për ndeshjet e Kosovës, unë jam biznismen dhe nuk punoj me humbje (Video)

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka deklaruar se do të shtrenjtohen biletat për ndeshjet e Përfaqësueses së Kosovës, transmeton Gazeta Metro.

Biletat për të parë Kosovën do të shtrenjtohen që nga kampanja e ardhshme kualifikuese, ka bërë të ditur Ademi. Sipas tij kjo do të ndodhë sepse FFK’së iu duhen më shumë mjete financiare shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: