Adhuron Mesin dhe Ronaldon, njihuni me tifozen se ksi që po çmend rrjetin (Video)

Adhuron Mesin dhe Ronaldon, njihuni me tifozen se ksi që po çmend rrjetin (Video)

Mesi dhe Ronaldo janë duke rivalizuar prej gati 1 dekade, për “Topin e Artë”, teksa të shumtë janë tifozët që simpatizojnë njërin apo tjetrin, por ka dhe nga ata që i simpatizojnë të dy.

Rasti konkret është ai i modeles Tereza Kalman. Bukuroshja se ksi e cila numëron plot 213 mijë fansa në rrjetin social “Instagram”, është një fanse e madhe e futbollit ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: