Ak’sident tr’agjik, ndërrojnë jetë dy vajza të reja

Ak’sident tr’agjik, ndërrojnë jetë dy vajza të reja

Dy vajza 17-vjeçare humbën jetën në një ak’sident rrugor në Bërzhitë.Siç mund ta shihni edhe nga videot, mjeti i cili po drejtohej nga F. SH.,18 vjeç ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.Për pasojë kanë ndërruar jetë dy nga pasagjeret në automjet, D. T, 17 vjeçe dhe S. S, 17 vjeçe. Drejtuesi i automjetit F. SH së bashku me dy pasagjerët e tjerë O. M, 14 vjeç dhe L. M, 14 vjeç ndodhen nën kujdesin mjekësor ja dhe video me poshte: