Aktoren e bukur angleze e tradhton fustani, ia ekspozon të pasmet me tanga

Aktorja angleze, Kimberley Garner, ka tërhequr vëmendje të madhe në premierën e filmit të ri “Charlie’s Angels”, në Londër.Tridhjetëvjeçarja është shfaqur me një fustan të zi dhe mjaft të tejdukshëm, teksa të gjithë sytë janë kthyer nga ajo.Veshja që kishte zgjedhur bile e ka tradhtuar jo pak Garnerin, duke ia ekspozuar sidomos prapanicën me tanga ja dhe video shtype rekl,am dhe shikoje: