“Aleksi çun beqar”/ Pas ndarjes së bu jshme nga bashkëshorti, Rudina bën postimin më të paz akontë

Rudina Dembacaj prej kohësh është në qendër të vëmendjes në lajmet rozë, pasi prej kohësh u fol se ajo ishte në proces divorci me bashkëshortin Aleks Varfaj.

Aktorja e pranoi hapur pas shumë kohësh këtë lajm, teksa ishte e ftuar në emisionin Wake Up.

Ndërsa tashmë duket se çifti është ndarë edhe zyrtarisht, pasi ajo ka hedhur një foto me ish-bashkëshortin mund të them tashmë në instastory dhe shkruan “Aleksi çun beqar” shtype rekl,am dhe shiko vide,on