Ana vendosi të largohej nga “Përputhen”, Sindi ka diçka për ti thënë…

Edhe pse një konkurrent vendos që të largohet nga programi “Për’puthen”, publiku nuk le pa e komentuar dhe përmendur në çdo moment. Madje nuk ua kursejnë pyetjet në lidhje me to, edhe atyre që vazhdojnë rrugëtimin e tyre në këtë reality show.Teksa Sindi Loci ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”, fansat nuk kanë ngurruar që ta pyesin se çfarë mendon ajo për Ana Kaurin, që doli nga emisioni.:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…