Angela Martini provokon ndjekësit me video nga dhoma e gjumit

Angela Martini provokon ndjekësit me video nga dhoma e gjumit

Angela Martini ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave. Bukuroshja shqiptare publikoi librin e saj “Dashuri, shpresë, dritë”, një autobiografi ku ajo rrëfen gjëra që nuk i dinim për të dhe jetën e saj. Gjatë kësaj kohe Angela ndihmoi edhe njerëzit e prekur pas tërmetit të 26 nëntorit duke dhuruar 30 mijë euro.Gjatë qëndrimit në Shqipëri, modelja ka realizuar një video në dhomën e hotelit, ku shfaqet si gjithnjë shumë joshëse ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: