Anita Haradinaj: Nëna më bërtiste për lidhjen me Ramushin, mos Çika jeme se ai…. (Video)

Moderatorja e njohur e lajmeve Anita Haradinaj ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin.

Ajo ka shtjelluar atje programin e kauzës sensibilizuese “Dardani je vesh me diell”, organizatorja e së cilës Albana Osmani e solli pak ditë më parë edhe në Kosovë.Anita, njëherit është edhe ambasadore e kësaj fushate sensibilizuese për në Kosovë shtype rekl,am dhe shiko vide,on