Anxhelina dhe Beatrix i shkojnë në stadium, por shihni çfarë bën NEYMAR për kushërirat se ksi!

Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj para pak javësh patën shansin të takonin nga afër dy nga futbollistët më të njohur, Neymar dhe Mbappe. Kushërirat kaluan mbrëmjen e “Halloween-it” në një hotel luksoz në Paris dhe aty festonin edhe dy yjet e futbollit ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni do befasoheni: