Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj në përqafim të Neymarit dhe Mbappes në Paris

Bukuroshet shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj, kanë qëndruar në Paris, ku kanë pasur mundësinë të takohen me yjet e mëdha të futbollit.

Në një ndejë në një hotel të kryeqytetit të Francës, ato janë takuar me yjet e Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe dhe Neymar.

Dy futbollistët kanë qenë të maskuar për ‘Halloëeen’, ndërsa këngëtaret shqiptare kanë bërë edhe fotografi dhe video të përbashkët me ta shtype rekl,am dhe shiko vide,on: