Arbana i thotë ta puthë Sarën ‘live’ në emision, konkurrenti i BBV i kthen përgjigjen që i shkriu të gjithë së qeshuri

Arbana i thotë ta puthë Sarën ‘live’ në emision, konkurrenti i BBV i kthen përgjigjen që i shkriu të gjithë së qeshuri

Me të filluar Big Brother VIP, Arbana Osmani ka diskutuar pak me Dj PM dhe Sarah Berishën.

Dyshja gjatë javës janë puthur, duke qenë se ka kohë që kanë shprehur pëlqim mes vete.

Moderatorja Arbana Osmani, i ka kërkuar atyre që të shkëmbejnë LIVE një puthje, por që Dj kosovar refuzoi një gjë të tillë.

“Më vonë, Arbana, më vonë, mos një herë, më vonë”, tha Dj PM./