Arbenita e “kallë” Feron, del me të brendshme

Arbenita e “kallë” Feron, del me të brendshme

Ajo është njëra ka fytyrat më të bukura.Arbenita Ismajli është modele mjaft e kërkuar në tregun ndërkombëtar, ajo çaste më parë ka publikuar një imazh ku është shfaqur tejet se’ksi.Modelja e cila karrierën është duke zhvilluar në Londër, në postimin e bërë është shfaqur në një bluzë të shkurtër ndërsa në pjesën e poshtme vetëm në të brendshme rozë ja dhe video ekeni me poshte: