Arbenita e tha copë çfarë po ndodh me të dhe Feron, kjo nuk pritej (Video)

Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita Ismaili kanë qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të thashethemeve për ndarje.Fero se fundmi po qendron ne Berlin por Arbenita ka befasuar me nje video.Ajo ka shkuar ne Berlin dha ka publikuar kte video me Feron shtype rekl,am dhe shiko vide,on ja dhe video: