Ardian Bujupi falënderon Milot Rashicën që e ndihmoi për të siguruar biletë për ndeshjen Kosovë-Çeki

Ardian Bujupi falënderon Milot Rashicën që e ndihmoi për të siguruar biletë për ndeshjen Kosovë-Çeki

Sonte (e enjte) zhvillohet ndeshja e shumëpritur mes Kosovës dhe Çekisë.Kjo ndeshje ka ngjallur shumë interesim te të gjithë shqiptarët, të cilët shpresojnë që Kosova të shënojë rezultat sa më të mirë për t’u kualifikuar në “Euro 2020”.Për të ndjekur nga afër këtë ndeshje në Çeki, ka shkuar edhe këngëtari i njohur i estradës, Ardian Bujupi ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: