Atentati në Durrës, gazetari: Kejvina Kthella u mbajt 10 orë në Polici

Mbrëmjen e djeshme u raportua se policia ka shoqëruar modelen e njohur, Kejvina Kthella, për ta marrë në pyetje lidhur me atentatin me një të vdekur e dy të plagosur në Durrës.Nga hetimet u zbulua se ish-velina e “Xing me Ermalin”, kishte miqësi të arrestuarin e vetëm për atentatin,Redjan Rraja, me të cilin komunikonte shpesh edhe në telefon ja dhe video shtype rekl,am dhe shiko vide,on: