“Auuu!”/ Roza Lati ‘nis punë’ kameriere, moderatorja shërben kafetë por i bie tabakaja (Video)

Moderatorja Roza Lati ka vendosur të eksperimentojë në një tjetër ‘karrierë’. Prezantuesja e “Why not”, në Ora News, ka marrë tabakanë dhe e veshur me taka ka nisur të shërbejë kafe në barin pranë televizionit ku punon.
Siç shihet edhe në videon që vetë Roza ka publikuar në Instastory, moderatorja u shërben kafen kolegëve të saj, por diçka shkon keq.
Sjo është ngatërruar me tabakanë në dorë, e cila iu përplas në buzë për një çast, duke e lënduar. “Auu,“- dëgjohet të thotë Roza në video, pasi tabakaja i rreshket nga dora per me teper hap foton apo videon ne vazhdim n diqni раmјеn.