“Avash mo, mendjen tek krevati ti”, Ilda Bejleri ia pret shkurt Manushit nga dhoma e gjumit (Video)

Moderatorja sportive, Ilda Bejleri ditën e djeshme ishte në një lidhje direkte me emisionin “E Diell”, ku me kërkesë të Ed Manushit tregoi çdo cep nga shtëpia e saj, duke theksuar se nga gjërat më të rëndësishme në shtëpi është pista e vrapit, që e ka ndihmuar të kalojë karantinën lehtë.Por, në një moment, teksa afrohej në dhomën e gjumit, Ed Manushi i ka përmendur krevatin. Moderatorja sportive që nuk i le pas batutat, iu kthye Manushit që të durojë e mos ta ketë mendjen tek krevati.Biseda sht1pe rek1am dhe sh1ko videon: