Babai i saj i dha 1 milion euro për Shqipërinë, por shikojeni se çfarë gjesti bëri vajza e Pacollit për Shqipërinë (Video)

Babai i saj i dha 1 milion euro për Shqipërinë, por shikojeni se çfarë gjesti bëri vajza e Pacollit për Shqipërinë (Video)

Behgjet Pacolli ishit ndër të parët që dhuroj shumën e 1 milion eurove për të prekurit nga tër meti në Shqipëri.
Por, ndi hma nga familja e Pacollit nuk ka mbaruar me kaq, kjo pasi edhe vajza e tij është angazhuar personalisht ta bëjë një gjë të tillë, shkruan Indeksonline. Hana Pacolli në disa postime të bëra në rrjetet sociale ka treguar se po dërgon ushqim dhe veshmbathje për të mbi jetuarit e të rmetit me p’oshtë shihni postimin e saj.