Banorët pa strehë në Bubq, por nuk e lënë duarbosh Bebe Rexhën! Ja çfarë i dhuruan (Video)

Banorët pa strehë në Bubq, por nuk e lënë duarbosh Bebe Rexhën! Ja çfarë i dhuruan (Video)

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka mbërritur në Shqipëri për të qenë pranë familjeve të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit.Fshati i parë që ka vizituar është Bubqi, ku u takua dhe me banorët e zonës.Shumë prej tyre kalojnë natën në çadra, prandaj Bebe ka vendosur që të ndërtojë dy shtëpi për dy familje ja dhe video shtype rekl,am dhe shikojeni: