Bashkëshortja e Lutfi Hazirit ju lë pa fjalë me videon më të fundit

Bashkëshortja e Lutfi Hazirit ju lë pa fjalë me videon më të fundit

Bashkëshortja e Lutfi Hazirit si vajzë e re.Bashkëshortja e të parit të Gjilanit, Lutfi Haziri, Myrvetja është një femër mjaft elegante.E njohur ndryshe edhe me emrin, Mika ajo është goxha aktive në rrjetet sociale ku edhe ndan fotografi dhe video të ndryshme me ndjekësit në Instagram.Edhe në një video që ka hedhur së fundi ajo mahniti me pamjen teksa lirisht mund të thuhet se u bën konkurrencë edhe vajzave të saj shtype rekl,am dhe shiko vide,on: