Baton Haxhiu Njerzt Me Tru T’mirë Si Unë N’Kosovë,Me Gishta Ti Njehi Se Ska Shumë.. (Video)

Analisti Baton Haxhiu ka komentuar zhvillimet në vend, pas shkarkimit të Agim Veliut nga pozita e Ministrit të Brendshëm. Sipas Haxhiut, sjellja e kryeministrit Albin Kurti është fëmijërore.Këto komente ai i ka bërë në emisionin “Opinion” te TV Klan.“Është një turp i asaj që ka ndodh ditën e djeshme, një sjellje fëminore e Kryeministrit dhe e kësaj qeverie, në një moment kur njerëzit kanë halle me karantinën e tyre dhe nuk ka gati qytet që nuk është JA DHE VIDEO SHTYPE REKL,AM DHE SHIKO VIDE,ON E ME POSHTME: