Bebe Rexha në përkrahje të popullit shqiptar, sot vjen në Shqipëri (Video)

Bebe Rexha në përkrahje të popullit shqiptar, sot vjen në Shqipëri (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleta Rexha, e cila njihet për publikun si Bebe Rexha, është një këngëtare mjaft e njohur dhe e pëlqyer për publikun gjithandej nëpër botë.

Me këngët e saj ajo ka fituar miliona fansa teksa me krenari e ka pranuar prejardhjen e saj shqiptare në secilin rast, shkruan Indeksonline.

Ajo për Zërin e Amerikës, ka bërë të ditur se sot do të vijë në Shqipëri, siç edhe kishte paralajmëruar, në mbështetje të të prekurve nga tërmeti ja dhe vydeo shtype rekl,am dhe shikojeni: