Bebe Rexha përfundon në spital, ja si është gjendja e këngëtares: Nuk mund të gënjej, jam e frikësuar (FOTO)

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, duket se nuk i ka punët mirë me shëndetin. Nëpërmjet një postimi në “Twitter”, ajo ka zbuluar se sot ka përfunduar në spital pasi gjendja shëndetësore nu ka qenë mirë.“Përfundova në spital sot. Kam kapur diçka nga pushimet e mia. Mora antibiotikë për 10 ditë, por u ktheva më e fortë. Nuk do t’ia dëshiroja këtë askujt. Dita më e keqe ndonjëherë. Shpresoj të bëhem më mirë. Qëndroni të shëndetshëm dhe të lumtur. Ju dua të gjithëve” shtype rekl,am dhe shiko vide,on: