Befason Molliqaj, O Shqiptar ky Albin Kurti është një Hashim Thaçi i ri dhe do naj…(Video)

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi, është i ftuar në emisionin Pressing Zgjedhor në T7.Molliqaj ka a.kuzuar Abazin se ai e ka iniciuar ndarjen e Lëvizjes Vetëvendosje “Albin Kurti është një Hashim Thaçi i ri”, ka thënë Molliqaj, teksa ka shtuar: “Sikurse Thaçi, edhe Albin Kurti po i afron afër vetes disa njerëz që duan ta ngjyejnë pak pushtetin, e t’i përdor ata”,hap vidjeon e meposhtme