Befason Rina Balaj pozon me bikini në pikë të ftohtit

Befason Rina Balaj pozon me bikini në pikë të ftohtit

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura por edhe të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Çdo postim i saj në rrjete sociale sigurisht që kthehet në lajmin e ditës dhe komentohet mjaft shumë, shkruan “Kosovarja”.

Paraqitjet e saja janë provokuese në shumicën e rasteve dhe kjo e ka bërë atë të marrë më shumë vëmendje.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi në disa foto që Rina ka postuar.

Ajo shihen në bikini ku duket tejet provokative, por format e saja trupore kanë lënë pa fjalë të gjithë.

Megjithatë ajo po duket shumë bukur në stilin e saj, siç di vetëm ajo. /Kosovarja/